SZAFY PRACOWNICZE

Przygotowaliśmy szeroką ofertę wyposażenia szatni pracowniczych, proponowane przez nas rozwiązania są elastyczne i znajdą zastosowanie w zakładach różnego typu. Szafki pracownicze ALSANIT to przede wszystkim zabudowy do przechowywania odzieży. Solidna konstrukcja, najlepsze materiały i przemyślane rozwiązania techniczne to czynniki, które wyróżniają naszą ofertę. Produkty mogą być tak konfigurowane, aby oddzielać odzież czystą od brudnej. Dodatkowe wyposażenie w postaci półek lub skrytek pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni szatni.
Szafki pracownicze

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Propagujemy nowoczesne rozwiązania. Nasze szafki mogą posiadać zamki elektroniczne, które można otwierać przy użyciu kart. Posiadamy również zamki na kod przydatne szczególnie w zakładach spożywczych, gdzie personel nie powinien posiadać przy sobie żadnych przedmiotów. Zwłaszcza tych metalowych.

MODYFIKOWANIE WYPOSAŻANIA:

W pełni zdajemy sobie sprawę, że wyposażenie w placówkach oświatowych powinno być nie tylko wytrzymałe na uszkodzNasze meble mogą być stosowane również jako zabudowy na różnego rodzaju odzież, w tym buty. Możemy dowolnie je modyfikować do szczegółowych wytycznych klientów oraz zasad BHP tak, aby spełniały kryteria określonych grup użytkowników, jak na przykład strażaków.

SZAFY PRACOWNICZE

→ Przebieralniach obiektów sportowych
→ Klubach fitness
→ Jednostkach budżetowych: wojsko, szkoły, szpitale
→ Zakładach pracy

OPCJE WYPOSAŻENIA:

→ dowolny podział komór i półek
→ półki, wieszaki
→ grawer, tabliczki lub naklejana numeracja
→ możliwość wyposażenia w dowolny zamek lub integrację z ESOK