Blaty umywalkowe

Blaty umywalkowe są niezbędne w każdej łazience z umywalkami. Wszystkie blaty umywalkowe wykonujmy z płyt HPL, które doskonale nadają się na to zastosowanie.

Blaty umywalkowe - postaw na produkt najwyższej jakości

Blaty łazienkowe pod umywalkę to nie tylko jeden z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki lub toalety w mieszkaniu czy domu. Doskonale spełniają swoją funkcję także w obiektach użyteczności publicznej, takich jak ośrodki sportowe, centra handlowe, placówki edukacyjne czy wiele innych miejsc, gdzie higiena jest równie ważna. Dostęp do estetycznych i funkcjonalnych łazienek, w których znajdują się zadbane blaty umywalkowe HLP, świadczy o dbałości obiektu o odwiedzające go osoby.

Dlaczego przy wyborze blatu łazienkowego należy zawsze wybierać produkty o nieprzeciętnych właściwościach od doświadczonych producentów? Blat pod umywalkę tak jak inne elementy toalety, szatni czy łazienki ma stały kontakt z wodą i wilgocią. Osoby odpowiedzialne za utrzymywanie w tych pomieszczeniach czystości z pewnością nie są w stanie ścierać znajdujących się na nich kropel bez ustanku.

Dlatego należy wybrać produkt, który będzie odporny na działanie cieczy, a ponadto jego wygląd będzie utrzymywał się w pierwotnym stanie przez długi czas, by uniknąć konieczności częstych renowacji i napraw. Wybierając wysokiej jakości blaty łazienkowe pod umywalkę, już na samym początku eliminujemy ryzyko późniejszych problemów z kondycją zabudowy i zapewniamy użytkownikom toalet niezbędny komfort korzystania z pomieszczenia.

Wymiary

• szerokość blatu 500mm
• wysokość okapnika 150mm
• długość dla blatu w jednym kawałku max. 2600mm

* wymiary standardowe mogą być modyfikowane wg potrzeb klientów

System dostępny dla płyt

HPL


10mm


12mm

Blaty umywalkowe

Blaty umywalkowe są niezbędne w każdej łazience z umywalkami. Wszystkie blaty umywalkowe wykonujmy z płyt HPL, które doskonale nadają się na to zastosowanie.

Jaki blat pod umywalkę wybrać?

Blaty umywalkowe z HPL - szeroki wybór kolorów

Oprócz sterylności, wodoodporności i niezwykle łatwego utrzymania w czystości blat pod umywalkę z laminatu wyróżnia także estetyczny wygląd, który może być na wiele sposobów skomponowany z resztą wyposażenia pomieszczenia sanitarnego.

Wykonywane przez nas blaty łazienkowe są produkowane z płyt HPL, które pochodzą od renomowanego producenta laminatów POLYREY. Możemy zatem zrealizować projekt blatu, korzystając z ponad 300 kolorów i dekorów, które pozostają do dyspozycji klientów POLYREY.

Nasza stała kolekcja magazynowa płyt HPL umożliwia wykonanie m.in. blatów umywalkowych z płyt imitujących dębowe drewno bądź beton, które doskonale wpasowują się w industrialne aranżacje i atrakcyjnie kontrastują z białą armaturą. Blaty łazienkowe można też bezpośrednio dopasować kolorystycznie do innych produktów w pomieszczeniu sanitarnym, które produkujemy, m.in. kabin natryskowych, przebieralni czy szafek. W ten sposób otrzymujemy spójną kompozycję w dowolnym, wybranym przez inwestora kolorze.

Białe blaty umywalkowe ALSANIT

Wybierając kolor, w jakim wykonamy blaty, warto wziąć pod uwagę wielkość i rozkład pomieszczenia sanitarnego. Mając do dyspozycji niewielką ilość miejsca, można optycznie powiększyć przestrzeń i zamówić eleganckie i uniwersalne białe blaty łazienkowe, które doskonale pasują do każdego rodzaju posadzki i armatury. Wybierając dodatkowo białe kabiny sanitarne, możemy mieć pewność, że systematycznie odświeżane będą prezentować się niezwykle estetycznie, a przede wszystkim higienicznie.

Zaletą blatów łazienkowych z HPL jest również trwałość koloru, dzięki czemu nie ma możliwości pojawienia się odpryskującego lakieru na płycie, który wygląda bardzo nieestetycznie i szkodzi wizerunkowi całej toalety.

Blaty łazienkowe na wymiar

Wykonując projekt blatów łazienkowych, możemy zaproponować sprawdzone rozwiązania i ułatwić inwestorowi decyzję, ale każdorazowo zapoznajemy się z jego własnymi oczekiwaniami, a przede wszystkim z warunkami pomieszczenia, w którym znajdują się umywalki. W naszej ofercie blatów pod umywalkę można znaleźć standardowe wymiary, jednak zawsze dostępne są modyfikacje ze strony klienta. Nie stanowią dla nas problemu blaty umywalkowe montowane nawet na niewielkiej przestrzeni. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, żeby spełnić wymagania inwestorów, a także wyjść naprzeciw potrzebom przyszłych użytkowników.