SZAFY UBRANIOWE

Szafy ubraniowe ALSANIT niezależenie od zastosowanego materiału to doskonały wybór. W każdej wersji materiałowej możemy wykonać je z nadrukiem. Płyty kompaktowe HPL to nowoczesny materiał o wielu pożądanych właściwościach, jest on wodoodporny, odporny na zarysowania i bardzo trwały. Szafy ubraniowe z HPL to doskonała inwestycja, szczególnie dobrze spiszą się w miejscach gdzie występuje duża rotacja użytkowników. Nasze szafki są nie tylko trwałe, ale też estetyczne, dzięki stosowaniu płyt o grubości 10 mm wizualnie są bardzo lekkie i sprawiają wrażenie struktur origami.
Szafy ubraniowe

SZAFY METALOWE

Szafy metalowe ze szklanymi drzwiami to propozycja przede wszystkim dla obiektów premium oraz VIP. Zapewniamy bezkompromisowe wykończenie i dbałość o każdy detal. Produkujemy wyłącznie szafki ze szkłem hartowanym ponieważ są odporne na zniszczenia i bezpieczne, nawet po stłuczeniu szkło hartowane rozpada się na kawałki bez ostrych krawędzi.

SZAFY Z PŁYTY WIÓROWEJ

Szafy z płyty wiórowej to najtańsze rozwiązania w naszej ofercie. Łączą w sobie wysoką jakość produktów ALSANIT z ekonomicznymi rozwiązaniami dla inwestycji niskobudżetowych.Ze względu na bogatą ofertę kolorystyczną i niską cenę materiału to doskonała propozycja dla początkujących inwestorów.

SZAFY Z PŁYTY WIÓROWEJ

→ Przebieralniach obiektów sportowych
→ Klubach fitness
→ Jednostkach budżetowych: wojsko, szkoły, szpitale
→ Zakładach pracy

OPCJE WYPOSAŻENIA:

→ grafika na drzwiach
→ produkcja pod wymiar
→ półki, wieszaki
→ grawer, tabliczki lub naklejana numeracja
→ możliwość wyposażenia w dowolny zamek lub integrację z ESOK