SZAFY BASENOWE

Wyposażenie ALSANIT trafiło do kilkuset kompleksów sportowych na terenie Polski i UE. Ze względu na warunki użytkowania szafki basenowe wykonujemy z laminatu HPL. Jest to spowodowane faktem, że zabudowy na przedmioty osobiste do Aquaparków muszą być trwałe i odporne na dużą ilość wilgoci, natężenie chloru, a także uszkodzenia mechaniczne. Często metalowe odpowiedniki dużo gorzej sprawdzają się w takich warunkach. Meble i wyposażenie parków wodnych musi też dobrze wyglądać, dlatego nasi projektanci służą pomocą przy aranżowaniu nowych obiektów lub odświeżaniu już funkcjonujących. Uwzględniony zostaje przy tym istniejący już wygląd wnętrza, by zabudowy w pełni wkomponowały się w pomieszczenie.
Szafy basenowe

FUNKCJONALNE DRZWI

Dawniej na basenach widziano wyłącznie szafki z drzwiami typu L. Te rozwiązania powoli jednak ustępują miejsca bardziej funkcjonalnym i tańszym zabudowom z drzwiami w kształcie prostokąta. Pozwala to użytkownikom lepiej rozmieścić swoją odzież, czy też przedmioty osobiste.

NASZE PRODUKTY:

Nasze produkty możemy wyposażyć w każdy rodzaj zamknięcia, odpowiednio dostosowany do potrzeb personelu oraz gości kompleksu. Mogą one również współpracować z dowolnym systemem kontroli dostępu..

SZAFY BASENOWE:

→ Przebieralniach obiektów sportowych
→ Klubach fitness
→ Jednostkach budżetowych: wojsko, szkoły, szpitale
→ Zakładach pracy

OPCJE WYPOSAŻENIA:

→ grafika na drzwiach
→ produkcja pod wymiar
→ półki, wieszaki
→ grawer, tabliczki lub naklejana numeracja
→ możliwość wyposażenia w dowolny zamek lub integrację z ESOK