Popularne i niezawodne zamki na kłódkę do szafek

Kluby fitness, siłownie, szkoły czy zakłady pracy to tylko kilka przykładów z szerokiej gamy zastosowań zamków na kłódkę do szafek ubraniowych. Wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanych rzeczy oraz prosta obsługa zamka to zalety, którymi wyróżniają się produkty ALSANIT. W przypadku naszych szafek sięgamy wyłącznie po produkty renomowanych producentów, dbając o wysokiej jakości wyposażenie każdej szatni.

Zamek do szafek na kłódkę - zastosowania

Zamki na kłódkę to rozwiązanie bardzo praktyczne, ponieważ dzięki niemu szafki mogą zmieniać swoich właścicieli wielokrotnie. Za każdym razem dostęp do skrytki będzie odpowiednio zabezpieczony, bo każdy właściciel użyje swojej własnej kłódki. Ten typ zamknięcia może więc być stosowany:

• w obiektach, gdzie szafki są przydzielane losowo i szybko zmieniają właścicieli, np. na siłowniach, w klubach fitness, na basenach, lodowiskach i w wielu innych obiektach sportowych;

• w miejscach, gdzie osoba korzystająca z szafki jest jej właścicielem przez dłuższy czas, np. w szkołach, przedszkolach, zakładach pracy, biurach i innych obiektach.

Zamki do szaf ubraniowych na kłódkę są więc korzystną alternatywą dla tradycyjnych zamków na kluczyk i mają równie szerokie spektrum zastosowań. Ich zaletą jest także niska cena oraz brak konieczności zapamiętywania ciągu cyfr tak jak w przypadku zamków szyfrowych czy elektronicznych.

Zamki na kłódkę w obiektach sportowych

Siłownie i kluby fitness to miejsca, w których szafki ubraniowe są niezbędne do komfortowego korzystania z szatni. Wiele placówek decyduje się na zamki na kłódkę, ponieważ gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanych rzeczy. Klub może zapewnić odwiedzającym kłódki lub poprosić o przyniesienie własnych zamknięć po wcześniejszym powiadomieniu klientów o takim warunku skorzystania z szafki.

Zamek na kłódkę do szafki od ALSANIT

Zamki na kłódkę to bardzo ciekKażda szafka, do której dołączymy zamek na kłódkę, może być dowolnie modyfikowana przez inwestora podczas realizacji projektu. Nasi klienci mogą wybierać między meblami wykonanymi ze stali, laminowanej płyty wiórowej (LPW) czy laminatu wysokociśnieniowego (HPL). Zamek do szafek na kłódkę można zamontować w każdym z powyższych typów konstrukcji, bez względu na materiał. Szafki posiadające zamek na kłódkę wykonujemy na wymiar bez dodatkowych opłat. Ponadto osoba zamawiająca meble ma możliwość modyfikacji ich wyposażenia. Oprócz zamka do wyboru są takie elementy jak przegrody, półki, drążki, wieszaki czy haczyki.awa alternatywa dla zamków na klucz.