ALSANIT. Dopasowujemy się do Twojej przestrzeni.

Firma Alsanit powstała w 2004 roku, wraz z realizacją kolejnych zleceń, unowocześnianiem technologii, rozwijaniem oferty kształtował się i rozwijał zakres działalności firmy. Specjalizujemy się w wyposażaniu przestrzeni sanitarnych a naszym klientom oferujemy wsparcie na wszystkich etapach współpracy.

Rozwijając firmę stawiamy na doświadczonych specjalistów oraz inwestujemy w młodą kadrę, takie połączenie niezbędne kompetencje oraz energię do działania dzięki której rozwijamy się i podejmujemy nowe wyzwania.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO SKLEPU

KOMPETENCJE

Służymy nie tylko posiadaną wiedzą ale też doświadczeniem, doskonale wiemy jak pomóc Klientom w realizacji ich celu.

JAKOŚĆ

Nasze materiały zapewniają funkcjonalność, niezawodność oraz trwałość.

WSPÓŁPRACA

Zarówno współpraca wewnętrzna między pracownikami jak i zewnętrzna z Dostawcami i Klientami odgrywa dla Nas ogromną rolę.

KREATYWNOŚĆ

Każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Dążymy to tego aby jak najlepiej odpowiedź na każde zapytanie ofertowe.

ŁAD

Wysokie standardy obsługi klienta, a także precyzyjna kontrola procesu produkcji w ALSANIT.

NIEZAWODNOŚĆ

Jej efektem są terminowe dostawy, dbanie o detale oraz najwyższa jakość produktów jak i trwałe relacje z Klientem.

Z MYŚLĄ O UŻYTKOWNIKACH

Najlepsze rozwiązania biorą się z analizy potrzeb klientów, obserwacji tego jak wchodzą w interakcję z rozwiązaniami, które im dostarczamy.

Każda realizacja to dla nas źródło wiedzy i wniosków na przyszłość. Na tej podstawie tworzymy systemy dostosowane do potrzeb finalnych użytkowników. Wiemy, że najważniejszy w naszej branży jest człowiek.

Zrealizowane projekty kończymy wewnętrznym podsumowaniem. Wnioski z takich spotkań i obserwacja trendów w branży dają świetną podstawę do rozwijania obecnych rozwiązań oraz wprowadzania ofert specjalnych.

Badania i rozwój

PRZETESTOWANE ROZWIĄZANIA

Aby zapewnić najwyższą jakość systemów testujemy oferowane rozwiązania i wykonujemy badania jakościowe. W naszym parku technologicznym sprawdzamy również wytrzymałość materiałów i możliwości ich wykańczania. Wszystko po to, aby udzielona gwarancja była realną deklaracją.

Park maszynowy

PRODUKUJEMY I REALIZUJEMY

W trosce o najwyższą jakość realizowanych systemów stawiamy na własne rozwiązania:

- produkujemy i ciągle rozbudowujemy linie okuć,
- wykorzystywane przez nas profile aluminiowe są tłoczone z matryc do których mamy wyłączne prawo.

Wprowadzając nowe produkty szukamy innowacji, które dadzą klientowi dodatkową wartość. Najlepsze pomysły zostały opatentowane.

Każda realizacja to dla nas źródło wiedzy i wniosków na przyszłość. Na tej podstawie tworzymy systemy dostosowane do potrzeb finalnych użytkowników. Wiemy, że najważniejszy w naszej branży jest człowiek.

TECHNOLOGIA KTÓRA DAJE MOŻLIWOŚCI

Realizując zlecenia na przestrzeni ostatnich lat wiemy jak ważne jest zastosowanie nowoczesnych technologii i modernizowanie produktów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do obróbki płyt i akcesoriów. Stawiamy na najlepszych dostawców i precyzję maszyn. Wszystkie maszyny do obróbki płyt połączone są ze sobą sieciowo. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego na wszystkie systemy udzielamy gwarancji.