SZAFY DO SZATNI

Dzięki bogatej ofercie materiałowej oraz elastyczności konstrukcji i wyposażenia nasze produkty doskonale sprawdzają się jako szafki do szatni w kompleksach sportowych, siłowniach oraz innego rodzaju obiektach. Wykonujemy szafki w różnych wersjach: na cokole, nogach lub na ławce. W wersji METAL+ wysuwana ławka może chować się pod korpusem. Najczęściej jednak wykorzystywany jest laminat HPL, który jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

PROJEKTOWANIE

Dzięki wsparciu na etapie projektowania możemy dostosować wygląd mebli do aranżacji wnętrza wybranego pomieszczenia, a zatem wykonać wyposażenie pasujące zarówno do wystroju industrialnego, jak i ekskluzywnego. Istnieje możliwość zastosowania dowolnego rodzaju zamykania drzwiczek, w tym karty oraz specjalne opaski.

NASZE PRODUKTY:

Nasze produkty polecamy w szczególności jako szafki do szatni klubu fitness, gdzie oprócz funkcjonalności, bardzo ważna jest estetyka, trwałość oraz jakość. Można w nich przechowywać zarówno odzież, jak i innego rodzaju przedmioty osobiste.

SZAFY DO SZATNI

→ Przebieralniach obiektów sportowych
→ Klubach fitness
→ Jednostkach budżetowych: wojsko, szkoły, szpitale
→ Zakładach pracy

OPCJE WYPOSAŻENIA:

→ grafika na drzwiach
→ produkcja pod wymiar
→ półki, wieszaki
→ grawer, tabliczki lub naklejana numeracja
→ możliwość wyposażenia w dowolny zamek lub integrację z ESOK