Zamki do szaf

Niezawodność - ta cecha opisuje wszystkie sprzedawane przez ALSANIT zamki do szafek. Nasza oferta obejmuje kilku alternatywnych dostawców i pokrywa wszystkie dostępne rodzaje zamków do szafek: od mechanicznych, przez szyfrowe po elektroniczne zamki do kontroli dostępu.

NASZE PRODUKTY

Wszystkie produkty możemy modyfikować, zmieniać wymiary oraz wyposażenie. Poznaj ofertę i powiedz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.
Zamki krzywkowe

Zamki krzywkowe

Oferowane przez nas zamki krzywkowe, popularnie nazywane zamkami na kluczyk to najwyższej jakości produkty. Stawiając za priorytet bezpieczeństwo oferowane przez nas zamki posiadają kombinację 1/1000 co oznacza, że szansa na otwarcie przy pomocy swojego klucza innej szafki wynosi 0,1%.

Zamki na kłódkę

Zamki na kłódkę to bardzo ciekawa alternatywa dla zamków na klucz. Dostępne modele zamków są przedstawione w galerii.
Zamki na kłódkę
Zamki wrzutowe

Zamki wrzutowe

Zamki wrzutowe mogą zwracać monetę lub pobierać opłatę do specjalnego pojemnika. Zamki wrzutowę mogą działać na 1/2/5 zł lub EUR. W przypadku zagubienia klucza zamki można otworzyć przez klucz MASTER.

Zamki szyfrowe

Zamki szyfrowe to bezobsługowe rozwiązania, wszystkie oferowane przez nas zamki szyfrowe mają wejście na klucz master w przypadku zapomnienia kodu.
Zamki szyfrowe
Zamki elektroniczne na kod

Zamki elektroniczne na kod

Zamki elektroniczne na kod to nowoczesne rozwiązania. Zamki mogą ryglować sie poprzez elektryczny motor lub ręcznie po wpisaniu odpowiedniego kodu. Status rozładowania baterii jest sygnalizowany dźwiękowo.
Zamki mogą pracować w trybie MULTI USER lub SINGLE USER. Zamki w zależności od modelu można zaprogramować w celu otwarcia wszystkich skrytek o ustalonej godzinie (np do celów czyszczenia szaf) lub nadać inne uprawnienia.

Zamki elektroniczne na kod SOLA

Model zamków SOLA firmy DIGILOCK to niekwestionowany lider wśród zamków na kod. Zamek jest wodoodporny IP65, posiada łatwy dostęp do baterii (montowane od frontu szaf), ryglowany jest ręcznie po wpisaniu kodu przez co jego czas pracy jest dłuższy.
Zamki elektroniczne na kod SOLA
Zamki elektroniczne RFID

Zamki elektroniczne RFID

Zamki elektroniczne obsługujące standard RFID to nowoczesne zamki programowalne i obsługiwane przez KARTY, OPASKI lub inne TOKENY RFID.Zamki te mogą działać jako część Elektronicznego Systemu Kontroli Dostępu w którym użytkownik przy pomocy jednego tokena zarządza swoim pobytem na obiekcie - otwiera szafkę, wchodzi do stref dostępu jak SAUNA, dokoanuje zakupów w barze etc.

SZAFKI

Szafki Alsanit