SZAFKI

Szafki Alsanit

ALSANIT szafki trwalsze niż stal

Jesteśmy firmą ciągle poszukującą innowacji i nowych inspiracji dlatego projektujemy i produkujemy meble, wykorzystując nowoczesne materiały i ich właściwości. Tworzone przez nas wyposażenie z HPL, LPW lub METAL+ daje więcej korzyści, niż tradycyjne rozwiązania metalowe, tak często spotykane w kompleksach basenowych, szkołach, czy też w zwykłych szatniach.

NAJWIĘKSZA OFERTA MATERIAŁOWA

ALSANIT posiada największą ofertę materiałową szaf na rynku aby zapewnić kompleksowe rozwiązania. Produkujemy zarówno szafy metalowe jak i szafki z płyt HPL oraz płyt wiórowych. Stawiamy na najwyższej jakości materiały, które gwarantują niezawodność mebli i zadowolenie Klientów.

Nasze meble niezależnie od materiału znajdują zastosowanie m.in. jako zabudowy: ubraniowe, depozytowe, pracownicze, szkolne, medyczne, do szatni, basenowe.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Wiemy jak trudne potrafi być zarządzanie projektem i integracja różnych dostawców oraz rozwiązań. Nasz zespół zapewnia doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu w tym darmowe wizualizacje.

Szafy szkolne, basenowe czy też ubraniowe i inne elementy wyposażenia firmy ALSANIT mogą być modyfikowane i dostosowywane do indywidulanych potrzeb. Każda realizacja to dla nas wyzwanie, ale też kreatywna zabawa formą i wzornictwem.

POLSKA MARKA ROZPOZNAWALNA W EUROPIE

POZNAJ NAS LEPIEJ

ALSANIT to producent szaf ubraniowych i kabin sanitarnych, który wyznacza nowe trendy. Dbamy aby nasze produkty były jak najlepszej jakości.

Obejrzyj film i poznaj nasz park maszynowy, procesy oraz innowacyjne produkty.

Alsanit